Turistické informační centrum

 

Po příjezdu do Hranic navštivte Turistické informační centrum, kde získáte veškeré informace týkající se Hranic a okolí.

Infocentrum najdete v přízemí hranického zámku. Návštěvníci zde získají mapy, propagační materiály o Hranicích a okolí. Vybrat si také mohou z různých suvenýrů, pohlednic, zakoupit si mohou vstupenky na kulturní akce v Hranicích, mohou si nechat zkopírovat materiály. Dále si tady lze domluvit průvodcovské služby, zjistit možnosti ubytování a stravování ve městě. Je zde také sběrné místo pro výlep plakátů.

Materiály si lze v klidu prostudovat v příjemné kavárně, která se nachází ve společných prostorech a nabízí také letní zahrádku v bývalém hradním příkopu.


Nabízíme zapůjčení kol a koloběžek

Infocentrum zřídilo Město Hranice 27. dubna 2000. Turistické informační centrum je členem Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C.). Má udělen dle kategorizace A.T.I.C. Certifikát B. Jazyková vybavenost pracovníků TIC je angličtina a němčina.

Aktuální informace můžete také sledovat na facebookové stránce infocentra https://www.facebook.com/mic.hranice/ nebo instagramu https://www.instagram.com/tic_hranice/.